Виховна година «Етикет керівника»

В рамках тижня циклової комісії «Діловодство» була проведена відкрита виховна година «Етикет керівника», з метою поглиблення знань студентів про визначення поняття «імідж» та його складових, усвідомлення важливості створення власного іміджу.

У відкритому заході брали участь студенти групи Д-31, які виступили з доповідями про поняття етикету та історією його розвитку, загальні вимоги до ділового етикету, роль керівника в становленні колективу, вимоги до спілкування керівника з підлеглими, вплив зовнішнього вигляду керівника на формування етикетних стосунків.

З перших хвилин студенти спеціальності «Діловодство» зрозуміли: «Не легка та справа – етикет!». Історія етикету була представлена самостійними дослідженнями майбутніх фахівців. Виявилось, що вперше слово «етикет» вжив французький король Людовік ХІV у ХVІІ столітті. На одному з прийомів у монарха гостям вручили картки, на яких були написані правила поведінки. Від назви цих карток – етикеток – і походить поняття етикет.

Студенти з цікавістю слухали про дотримання етикетних правил та переглянули демонстрацію моделей варіантів одягу за критеріями ділового етикету.


/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.1.jpg

/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.2.jpg

/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.3.jpg

/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.4.jpg

/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.5.jpg

/Files/images/0101/etiket_kervnika/1.7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 121