Обдарована молодь - 2019

13.04.2019 року в ЛНУ ім. Т.Г.Шевченка відбулося нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Обдарована молодь - 2019". У номінації "Живопис" здобули перемогу та були нагороджені призами :
Диплом IІ ступеня : Кобєлєва Олена ( 4курс);
Диплом ІІ ступеня ( графіка): Притула Валентина ( 4 курс);
Диплом ІІІ ступеня: Аврунова Альбіна ( 3 курс).
Дипломами за участь були нагороджені:
Бадевський Владислав (2 курс);
Коротченко Валерія (2 курс);
Городиська Ульяна (2курс);
Головко Ілля (2курс);
Цись Євгенія (2курс);
Нечепорчук Анастасія (2курс);
Маленко Світлана (3курс);
П᾿ятак Владислав (3курс);
Федоренко Валерія (3курс);
Балабуха Анастасія (3курс);
Окремою відзнакою нагороджена Паламар Єлизавета (3курс) «За володіння технікою».

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/1.jpg

Заняття

На заняття до студентівтретього курсу завітаввипускник нашого унікального навчального закладу,викладач кафедри текстилю, майстер декоративно- ужиткового мистецтва Олександр Опарійта провів майстер клас з художнього розпису.

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/2.jpg

Знайомство

У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ІМ.О. СЛАСТІОНА відбулося знайомство студентів з Мисаком Сергієм Кузьмичем членом НСХУ, поетом, викладачем МХПК ім.М.В.Гоголя, мистцем.

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/3.jpg/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/4.jpg

Виставка

12.04.2019 Відкриття виставки текстилю уКраєзнавчому музеї ім..О.Сластіонастудентів ЛНАМ під кураторствомОлександра Опарія. Олександр Миколайович детально розповів всім присутнім як створювалася кожна робота, а їще поділився деякими технічними секретами зі студентами коледжу.

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/5.jpg/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/6.jpg/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/7.jpg

Конкурс Леся Українка

06 квітня у Чернівецькі обласній філармонії ім..Назарія Яремчука відбувся ІІІ єтам Всеукраїнського конкурсу ім. Марії Фішер-Слиш присвячений творчості Лесі Українки «Борімося за нове життя!»

Де, у номінації «Малюнок» були нагороджені цінними призами та дипломами Іступеню:

Паламар Єлизавета Євгеніївна (3 курс);

Ванцова ЄлизаветаЮріївна ( 4 курс);

Кобєлєва Олена Генадіївна ( 4 курс)

Також подякою була відзначена викладач художніх дисциплін : Мироненко Наталія Вікторівна.

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/8.jpg

Оголошення

Відбудеться виставка «гоголян» Організатори: МироненкоН.В., Одай В.М.

/Files/images/0101/0512/6_12/obdarovana_molod_2019/оголошення.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 33