День захисника України в коледжі

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята 09 жовтня 2018 року в актовому залі коледжу під керівництвом викладача Лимаренка О.М. була організована і проведена тематична виховна година наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Під час заходу студенти і викладачі вшанували хвилиною мовчання воїнів АТО, загиблих за незалежність України, також було показано цікаві презентації, відео сюжети про українських захисників, про волонтерську діяльність миргородців.


/Files/images/0102/pokrova/IMG_7854.JPG

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7855.JPG

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7849.JPG

На свято були запрошенні почесні гості: Карбан Анатолій Євгенович – сотник Миргородського полку Українського козацтва, Колодько Іван Володимирович – волонтер, сотник Попівської сотні Миргородського полку Українського козацтва, отець Роман - настоятель церкви Усіх Святих.

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7877.JPG

Під час свого виступу Анатолій Карбан привітав всіх зі святом: «Щиро й сердечно вітаю вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.»

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7861.JPG

Отець Роман подарував релігійну літературу та виступив з промовою, повідавши про виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці: «Це свято прийшло ще з часів Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!» .Тож вітаю всіх козаків із цим радісним святом і бажаю міцного здоров'я, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7866.JPG

/Files/images/0102/pokrova/IMG_7881.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 150