Година Землі

24 березня 2018 року весь світ підтримав екологічну акцію «Година Землі», започатковану міжнародним природоохоронним рухом, Всесвітнього фонду природи (WWF), що закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

/Files/images/010118/godina_zeml/1.jpg

У 2009 міста України, разом з усім світом, підтримали глобальний заклик до рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату. Година Землі— символічний акт всесвітньої єдності перед обличчям однієї з найважливіших проблем сучасності — глобального потепління.

В 2010 році екологічна акція «Година Землі» стала наймасштабнішою за всю історію свого існування, в ній взяли участь близько мільярда чоловік по всьому світу зі 120 країн, з них близько мільйона — українці.

На знак солідарності було відключено підсвічування великих пірамід в Єгипті, Ейфелевої вежі, Ермітажу в Санкт-Петербурзі. В пітьму занурився Мангеттен і знаменитий собор Барселони «Саграда Фамійя».

Акцію «Година Землі» з 2012 року підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Година Землі - це всесвітня подія, рушійною силою якої є саме Ви, зокрема наше місто, наш навчальний заклад! Студенти та колектив МХПК ПолтНТУ також приєдналися до цієї доброї справи.

Студенти-екологи провели роз’яснювальну роботу у навчальному закладі та серед мешканців міста. Продемонстрували свою підтримку, зареєструвавшись на офіційному сайті.

/Files/images/010118/godina_zeml/2.png

/Files/images/010118/godina_zeml/3.jpg

Щодня думайте про Планету та допомагайте природі простими діями. Зроби своє життя більш дружнім до природи- навіть невеликі дії багатьох людей створюють значні зміни.

Кiлькiсть переглядiв: 191