БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ПРАВОВУ ТЕМАТИКУ

16.12.2017 року в групі ФЕП-ГО-ТО-11 відбулися батьківські збори на чолі з керівником Шовкопляс І.В. На зборах були присутні 85% батьків, які заслухали результати успішності за І семестр та обговорили навчальні досягнення і пропуски без поважних причин своїх дітей.

На збори був запрошений медичний працівник Герасименко О.М., який розповів про стан здоров’я студентів, зазначив з якими скаргами найчастіше діти звертаються за медичною допомогою. Олег Миколайович наголосив на збереженні здоров’я і контролю батьками за харчуванням їхніх дітей.

/Files/images/0111/batk_zbori/IMG_20171216_110645.jpg

Керівник групи Інна Володимирівна продовжила збори на тему: «Роль родини у формуванні в дитини рис громадянина. Правова культура батьків – вагомий напрямок взаємо спілкування сім’ї і коледжу». Відомо, що сім'я — природне і найбільш стійке формування людського суспільства, яка акумулює в собі всі найважливіші його ознаки. Сім'я завжди була найкращим колективним вихователем, носієм найвищих національних ідеалів.Виховати дитину здоровою, працелюбною, справжнім громадянином - справа нелегка. Батько і мати несуть відповідальність перед суспільством за виховання дітей, за формування майбутнього громадянина. В сім'ї дитина вперше засвоює норми моралі, навики спільної праці, в сім᾽ї формуються життєві плани дітей, естетичні ідеали, виховується любов до України. Батьківщина починається з сім'ї і найважливіші риси та якості громадянина зароджуються в сімейному вихованні, діти - продовження не тільки нашого роду, а й нашого соціального ладу, наших завоювань і благородних намірів.

/Files/images/0111/batk_zbori/IMG_20171216_115920.jpg

Керівник зазначила, що від того, які духовні цінності візьме від нас молодь, залежатиме майбутнє нашого народу і суспільства.Яку б дорогу не вибирали наші діти, вони, безумовно, займуть належне місце в житті, якщо у них буде виховане почуття громадянської відповідальності, високі моральні якості і справжнє працелюбство.Батьки - найкращі вихователі, а тому, насамперед, вони відповідають перед власною совістю, народом, державою за виховання своїх дітей.

Батьківські збори пройшли в дружній і доброзичливій атмосфері!

Кiлькiсть переглядiв: 250