/Files/images/pdgotovch_kursi/Підготовчі курси.jpg

Шановні студенти та викладачі!!!

Доступ до системи інтерактивно-дистанційного навчання знаходиться за даним посиланням Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Студенти коледжу навчатимуться дистанційно до кінця жовтня

«Полтава увійшла до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. А до «жовтої» місто Лубни, Миргород, Диканський, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський та Шишацький райони. Нове зонування почне діяти з понеділка, 5 жовтня.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 р. №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) університет та структурні підрозділи (Полтавський фаховий коледж нафти і газу і Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя) переходять на дистанційну форму занять.

РекторВолодимир Онищенконаголошує на тому, що адміністрація особливо переймається створенням безпечного середовища як для студентів, так і для викладачів. Але кожного дня статистика оновлюється і стрімко збільшується кількість хворих. Тому краще зважитись на цей вимушений крок, ніж зайвий раз невиправдано наражатись на небезпеку.

Заняття відбуватимуться згідно з розкладом занять із використанням технологій дистанційного навчання, хмарних сервісів та відеоконференц-зв’язку.

Такий порядок організації навчального процесу діятиме до 31 жовтня 2020 року.

З Днем працівників освіти!!!

ВИПУСК - 2020

Шановні випускники! Прийміть щирі вітання з нагоди закінчення коледжу. Ви здобули грунтовні знання зі спеціальностей, стали фахівцями. Успіхів у подальшому фаховому зростанні. Станьте частиною нашої студентської родини: https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7.

Випуск 2020

Вітання для випускників коледжу від ректора Університету Володимира Олександровича Онищенка. Станьте частиною нашої студентської родини: https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7.

Вітання від Володимира Олександровича Онищенка

Студентська родино! Ось і закінчився такий незвичайний карантинний навчальний рік. Ви гідно вистояли, стали сильнішими та дорослішими на один курс, звільнивши місце майбутнім студентам - вчорашнім випускникам шкіл. Цікавих канікул! До зустрічі восени.

Запрошуємо на навчання до Миргородського фахового коледжу. Реєстрація онлайн :https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7.

Закінчення навчального року

/Files/images/ogoloshennya/Оголошення.jpg

Освітній центр "Крим-Україна": http://mhpk.edu.poltava.ua/abi…/osvitnij_centr_krim-ukraina/

Освітній центр "Донбас-Україна": http://mhpk.edu.poltava.ua/a…/osvitnij_centr_donbas-ukraina/

Запрошуємо на навчання до Миргородського фахового коледжу. Реєстрація онлайн :https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Студенти Миргородського коледжу імені Миколи Гоголя організували флешмоб "Одягни вишиванку - генетичний код нації". Приєднуйся до нашої родини, коледж чекає саме на тебе. Реєструйся і дізнавайся більше на сайті:https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7

Флешмоб "Одягни вишиванку - генетичний код нації"

Флешмоб "Одягни вишиванку - генетичний код нації"

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО МИРГОРОДСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ. Реєстрація онлайн : https://forms.gle/hYa8HzzEJRmDKqZy7.

#Вступ2020 #МХПК #Миргород #Коледж #Освіта #Абітурієнту #Зробирепост

Запрошуємо на навчання

/Files/images/21.jpg

Студентський флешмоб "Пам'ятаємо. Перемагаємо". Стань частиною нашої родини http://mhpk.edu.poltava.ua/abiturientu/prijmaljna_komisiya/

Ми пам'ятаємо

Ми пам'ятаємо

Ми пам'ятаємо

Абітурієнти - 2020! Приєднуйтеся до нашої студентської родини. Ми чекаємо на вас: http://mhpk.edu.poltava.ua/abiturientu/prijmaljna_komisiya/

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ - 2020! ВЕСНА НЕ ЗНАЄ КАРАНТИНУ. ВОНА ПРИЙШЛА І ПРИКРАСИЛА ПОДВІР'Я МИРГОРОДСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ. ВІН ЧЕКАЄ САМЕ НА ВАС.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

як захиститися від коронавірусу

/Files/images/0101/0512/6_12/2019-2020_2_semestr/зображення_viber_2020-03-04_14-21-41.jpg

/Files/images/реквізити - 0002.jpg

МХПК НУ імені Юрія Кондратюка долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». В рамках кампанії пропонуємо до перегляду відеоролик «Розірви коло».

Розірви коло насильства

КОЛЕДЖУ - 123 РОКИ


Флешмоб до Дня Незалежності


ОГОЛОШЕННЯ

Відвідування кабінету дипломних робіт Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка здійснюється за попередньою домовленістю.

Запис бажаючих з 8 до 16 год за телефоном (05355) 4-64-29.МХПК ПолтНТУ запрошує на навчання FullHD

МХПК ПолтНТУ запрошує на навчання FullHD

/Files/images/лого 2.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.